سرزمین گرافیک :: مرجع دانلود قالب وب و فایل های لایه باز گرافیکی

سرزمین گرافیک مرجع دانلود فایل های لایه باز فتوشاپ ، تصاویر استوک ، دانلود قالب ها و پلاگین های وردپرس ، جوملا ، اوپن کارت و ... می باشد

دانلود قالب وردپرس Aventura – پوسته تور مسافرت و گردشگری وردپرس


دانلود قالب وردپرس Aventura – پوسته تور مسافرت و گردشگری وردپرس

قالب وردپرس Aventura یک پوسته زیبا و کامل برای سایت‌های مسافرت و گردشگری است. با استفاده از این قالب، می‌توانید یک وبسایت حرفه‌ای و کامل برای تورهای مسافرتی و گردشگری خود ایجاد کنید. این قالب دارای سیستم رزرواسیون آنلاین است که به کاربران امکان می‌دهد تورهای مورد نظر خود را به راحتی رزرو کنند.

این قالب دارای طراحی زیبا و مدرنی است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی وبسایتی جذاب و حرفه‌ای برای کسب و کار خود ایجاد کنید. همچنین، قابلیت پشتیبانی از چند زبانه و RTL نیز در این قالب وجود دارد که به کاربران فارسی‌زبان کمک می‌کند تا به راحتی از آن استفاده کنند.

در کل، قالب وردپرس Aventura یک پوسته کامل و حرفه‌ای است که به شما امکان می‌دهد تا به راحتی یک وبسایت حرفه‌ای و مدرن برای تورهای مسافرتی و گردشگری خود ایجاد کنید. با استفاده از این قالب، می‌توانید به راحتی تورهای خود را به مخاطبان خود معرفی کنید و با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین، به کاربران امکان می‌دهید تورهای خود را به راحتی رزرو کنند.

ویژگی ها و امکانات قالب وردپرس Aventura - پوسته تور مسافرت و گردشگری وردپرس

جهت دانلود قالب های وب و فایل های گرافیکی می بایست ابتدا در سایت ثبت نام نمایید

ثبت نام