سرزمین گرافیک :: مرجع دانلود قالب وب و فایل های لایه باز گرافیکی

سرزمین گرافیک مرجع دانلود فایل های لایه باز فتوشاپ ، تصاویر استوک ، دانلود قالب ها و پلاگین های وردپرس ، جوملا ، اوپن کارت و ... می باشد

دانلود قالب وردپرس ThemePlace – پوسته مارکت دیجیتال و فروش محصول وردپرس


دانلود قالب وردپرس ThemePlace – پوسته مارکت دیجیتال و فروش محصول وردپرس

قالب ThemePlace یک پوسته حرفه‌ای وردپرس است که برای سایت‌های فروشگاهی و مارکت‌های دیجیتال طراحی شده است. این پوسته دارای طراحی زیبا و مدرنی است که به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی محصولات خود را به فروش برسانند.

قالب ThemePlace با استفاده از فریمورک Bootstrap 4 و تکنولوژی‌های مدرن وب طراحی شده است. این پوسته دارای ویژگی‌های متعددی است که شامل پشتیبانی از ووکامرس، صفحات سفارشی، بخش‌های مختلف مانند صفحه‌ی ورود، ثبت نام، سبد خرید و ... می‌باشد.

همچنین، قالب ThemePlace دارای قابلیت پشتیبانی از چند زبانه است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا سایت خود را به زبان‌های مختلفی ارائه دهند. این پوسته دارای پنل مدیریتی قدرتمندی است که به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی تنظیمات مختلف را انجام دهند.

در کل، قالب ThemePlace یک پوسته کامل و حرفه‌ای برای سایت‌های فروشگاهی و مارکت‌های دیجیتال است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی محصولات خود را به فروش برسانند.

ویژگی ها و امکانات قالب وردپرس ThemePlace - پوسته مارکت دیجیتال و فروش محصول وردپرس

جهت دانلود قالب های وب و فایل های گرافیکی می بایست ابتدا در سایت ثبت نام نمایید

ثبت نام